neděle 18. prosince 2016

Wishlist: Prosinec 2016Ahojky, vítám vás u dalšího článku, který bude zase o tom, co bych chtěla nebo si přála . Jelikož budou za malou chvilku Vánoce, snad některé z těch věcí opravdu dostanu, ale to je zase na nějaký jiný článek. 


Catrice Camouflage Tekutá verze
Můžete vědět, že tuhou verzi tohoto korektoru upřímně a hluboce miluju hned od doby, co jsem ho začala používat, protože to byla prostě láska na první namazání. Používám ho už asi 3 roky a t v kuse. Na léto mám vždycky ten nejtmavší odstín a po zbytek roku používám ten nejsvětlejší. Už jsem vypotřebovala asi 4 balení, takže to je co říct. 


Vím, že tahle tekutá verze je k mání něco okolo roku, ale já jsem se stále ještě nějak nedostala k tomu jí vyzkoušet. Ale myslím si, že teď už přišel ten správný čas. Podle recenzí má být ještě stokrát lepší než verze v kelímku, což si upřímně ani nedokážu představit. Takže tuhle věc si určitě chci co nejdříve pořídit a moc se těším, až budu moc sama posoudit, jak dobrý nebo naopak špatný je! 


Kallos KJMN olej na vlasy
Po tomhle olejíčku na vlasy taky již pokukuji delší dobu a už si opravdu říkám, že si ho musím pořídit. Olejíčky do vlasů mám obecně ráda a tenhle má být dle recenzí poměrně lehký, ale vyživující, což je pro mě značka ideál. 

Jako všechny produkty od Kallos je levný, vyjde na nějakých 80 korun, což je na olejíček do vlasů super cena. Moc se mi i líbí jeho balení. Recenze má vesměs pozitivní takže proč ne.


Na tuhle masku jsem narazila, když jsem si vybírala, jakou masku na vlasy si koupím, až mi dojde ta, co jí používám momentálně. Maska došla, takže myslím, že nastal ten pravý čas na to, abych si jí konečně pořídila. Jsem na ní hrozně moc zvědavá, protože v sobě má, jak název napovídá Keratin a já doufám, že by mi mohla alespoň trochu víc narovnat vlasy, aby se mi už tak divně nekroutily a já je nemusela denně žehlit. 


Jelikož je zima, tak si snad každý rád dopřeje dlouhou a horkou vanu s pěnou a jelikož já nejvíce miluju melounový pěny a poslední melounová od Avonu, mě hodně zklamala, jsem se rozhodla zase vyzkoušet něco nového. Takže už se nemůžu dočkat, až jí vyzkouším, snad bude vonět méně chemicky a více jak meloun než ta od Avonu.

Snad se vám dnešní článek líbil a užíváte si poslední Adventní neděli, protože to utíká strašně rychle a za chvilku bude po Vánocích. Taky se už tak nemůžete dočkat prázdnin? Já strašně, ještě, že už je to za chvilku. 

Zajímalo by mě, jestli už máte nakoupené všechny dárky, protože já to mám letos všechno hooodně na poslední chvilku, ale snad to všechno stihnu a bude to fajn. 

Napiše mi, co je na vašem wishlistu a jestli víte, co dostanete pod stromečkem? A jak se těšíte na Vánoce?

2 komentáře:

  1. Tu masku na vlasy s keratinem jsem měla a byla naprosto úžasná a určitě si ji koupím znovu! Navíc naprosto krásně a intenzivně voní. Já mám vlasy rovný, takže nevím, jestli by ti je maska narovnala. BEAUTYPUSINKA

    OdpovědětVymazat
  2. maska na vlasy vyzerá super :) keby som ich doma nemala práve tak veľa, určite by som ju skúsila ;)

    Sabi z blogu Beautiful savage

    OdpovědětVymazat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře :)