sobota 12. prosince 2015

Oriflame Nature Secrets sprchový gel s peelingovým efektem
Předevčírem mi po dvou měsících konečně přišel můj vysněný peeling. ( Ano, po dvou měsících. :-D  Opravdu netuším, kde se stala chyba, ale měl být určený na konec léta. ) Abych byla přesnější -  sprchový gel s peelingovým efektem.

I přesto, že jsem věděla, co si objednávám, jsem netušila, že bude tak obrovský ( je tedy pravda, že jsem objednávala nějaké extra velké, výhodné balení - 750 ml, ale přesto jsem nečekala, že mi pošlou takového macka..:-D  Vždyť ještě 250 ml a je to jako krabice mléka.:-D ). Jinak nádoba je celkem normálního, ale praktického tvaru se zeleným víčkem. ( Ani to mi nezabránilo se z ní málem napít. :-) )

Vůně je malina s mátou. Pro mě to byla při objednávání trochu podivná kombinace ( ze začátku jsem si vůbec nevšimla, že je tam i ta máta, a protože ji nemusím, moc jsem jí nefandila), ale když jsem si přivoněla, pochopila jsem, že tvoří velmi energetickou a sympatickou dvojici. Vůně díky mátě není těžká a příliš ovocná, naopak! Je velmi lehká a příjemně svěží. ( Ale aby té chvály nebylo moc, mezi můj žebříček nejoblíbenějších vůní se asi nedostane...)


Při prvním použití jsem si vůbec nebyla jistá, jak rychle bude obsah nádoby ubývat, tudíž hak dlouho mi vydrží, neboť to vypadalo, že má málo právě těch peelingový částeček, a že mi nezbude nic jiného, než ho pro nějaký efekt použít hodně. Za chvíli jsem však objevila skutečnost, že kromě tmavých peelingových časteček geniálně připomínajících malinová zrníčka ( nebo to jsou malinová zrníčka? :-D ) obsahují i něco, co přípomíná sůl a to se postará o všechnu parádu. Nanést stačí opravdu trochu ( ne více než normálního sprchového gelu, takže balení o podobné velikosti vydrží velmi dlouho) a lehce roztírat.

Dokonce jsem si vzala i čistící strojek s příslušnou hlavicí na takové to mechanické hloubkové čištění, kdyby peeling nebyl dostatečně účinný a pořádně neodstraňoval odumřelé buňky a ztvrdlou kůži, že bych mu pomohla,  ale naštěstí nebyl třeba. Peeling si opravdu vystačí sám. Jenom bych chtěla zdůraznit, že jde o tělový peeling, a tudíž rozhodně nedoporučuji používat na obličej ( popřípadě krk )! Jinak si myslím, že je vhodný téměř pro jakoukoli pleť. Ovšem nepřeháněla bych to s používáním (dejte tomu alespoñ dva dny), aby se pokožka stihla vzpamatovat.


Když jsem zjišťovala, kde všude se dá sehnat, zjistila jsem, že obsahuje výtažek z červené mořské řasy, která údajně stimuluje pokožku, pleť je pak více prokrvená a vypadá svěže, zdravě a odpočatě. Nebo jojobový olej, který slouží k hydrataci a zklidnění pokožky. Dále jsem objevila, že Oriflame má celou řadu (Nature secrets ) různých sprchových gelů. Hydratačnísprchový gel s vůni aloe vera a vodního melounu ( ten se mi moc líbí :) ), sprchový gel pro citlivou pokožku s vůní jojoby a manga, relaxační sprchový gel s vůní levandule a fíků, osvěžující sprchový gel s vůní šalvěje a ananasu... A když tak koukám na ty vůně, začínám se bát, aby mi doma nakonec neskončily všechny, protože vypadají velmi zajímavě.. :-)

Napište mi do komentářů, jaký peeling  používáte Vy a jaké s ním máte zkušenosti!:-)

2 komentáře:

  1. Kombiance máty a maliny zní zajímavě. Já peeling moc často nepoužívám, ale když už, tak od Avonu :)
    Double Infinity by Ella

    OdpovědětVymazat
  2. Od Avonu jsem tedy peeling nikdy nezkoušela. Já jsem taky byla vždycky líná peeling používat, ale tady mi přijde praktické, že je to i sprchový gel.

    OdpovědětVymazat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře :)