neděle 6. listopadu 2016

Oblíbenci Podzim 2016Podzim patří mezi jedno z mých nejoblíbenějších ročních období a samozřejmě s ním přichází i oblíbenci. Některé produkty asi už můžete znát z dřívějších článků, ale některé jsou u mě samotné úplnou novinkou a stejně jsem si je oblíbila a jejich používání si moc užívám. A teď můžeme jít na to!

Začneme produkty na rty, mám tu tři. Dvě rtěnky a jeden lesk na rty.


Tenhle lesk jsem ihned po tom, co jsem si ho pořídila, pasovala na můj nejoblíbenější lesk na rty. Má naprosto skvělou barvu, která vypadá na rtech opravdu úžasně, krásně voní, na rtech vydrží opravdu dlouho, na to, že je to jenom lesk a ještě je tak příjemný. Sice dle mého malilinko lepí, ale to mi vůbec nevadí, protože má opravdu texturu podobnou nějakému máslíčku na rty a příjemně klouže. Přijde mi skoro jako nějaký balzám a opravdu ho miluju. 


MAC Lipstick v odstínu Taupe
Tuhle rtěnku jste mohli vidět v článku už minulý rok. Abych řekla pravdu, tak z ní úplně nadšená nejsem. Nevím, jestli mám nějaký vadný kousek nebo kde se stala chyba, ale tahle rtěnka je docela děsná. Do oblíbenců jsem jí zařadila je kvůli svojí barvě, která je na podzim opravdu suprová. Ale abych vám řekla, proč s rtěnkou nejsem spokojená. Začalo to hned po rozbalení, kdy jsem zjistila, že jak se náplň rtěnky vysunuje, tak se odírá o strany obalu, protože je špatně zasazená. Fajn, to by byla ta nejmenší maličkost. Nejhorší na ní je dle mého názoru aplikace, při které se rtěnky natře vždycky strašně moc, protože neklouže, ale zároveň je strašně měkká. Dále nejde rozetřít rovnoměrně a flekatí. Když už máte rtěnku nanesenou ani její výdrž není nijak suprová a hodně zalézá do vrásek atd. Přesto jí nosím, právě kvůli její barvě. 


Dermacol Longlasting Lipstick v odstínu 02
Poslední je klikací rtěnka od Dermacolu v krásné fialovo růžové barvě. Má dokonalý obal a strašně jsem si oblíbila jeji klikací systém otevírání, se kterým je vážně zábava :) Na rtech je příjemná, vydrží a aplikuje se v pohodě. 


Vůně Al Haramain
Tuhle jste tu taky již mohli vidět v článku. Voňavka na první pohled asi nejvíce zaujme balením, které jak musím uznat, je opravdu luxusní a připomíná mi nějakou staroegyptskou lahvičku na jed. Otevírá se šroubováním a nemá klasický pumpičkový aplikátor, ale takový tyčinkový. Mám jí ráda. Voní poměrně těžce a kořeněně, ale je to přesně ten typ vůně, který mám ráda. 


Krémy Ryor
Za poslední rok jsem si dost oblíbila krémy od Ryoru. Momentálně používám dva, jeden na noc a jeden na den. Na den mám pumpičkový matující s mořskou řasou, který používám místo báze a je opravdu skvělý. Na tváři vytvoří pudrový efekt přesně jak slibuje, kromě toho je lehky a rychle se vstřebává. Na noc používám z řady Aknestop, krém je také poměrně lehký a strašně krásně mi voní, jeho vůně mi připomíná Liči, které miluju. 

Tohle by tedy z mých podzimních oblíbenců bylo vše, je jich samozřejmě o trochu víc, ale to by jsme tu byli ještě do zítra :) 

Jací jsou vaši podzimní oblíbenci? Máte rádi kosmetiku Ryor? Jaká vůně je vaše oblíbená? 


P.S.: Moc děkuji eshopu parfums.cz (notino.cz), za zaslání balíčku při příležitosti změny jejich jména! Tímto vám také chci oznámit, že eshop nadále najdete pod adresou notino.cz :)

2 komentáře:

  1. Ten NYX Butter gloss vypadá úchvatně! :o ♥ A to, co o něm říkáš, na to, že je to jen lesk? Prostě paráda... :)

    http://kajahasidea.blogspot.cz/

    OdpovědětVymazat
  2. rúže vyzerajú dokonalo :) presne taký ako je tvoj od MAC by som brala :)

    Sabi z blogu Beautiful savage

    OdpovědětVymazat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře :)